fbpx

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip vartoti

Kaip vartoti T8 EXTRA?

T8 EXTRA yra specifinio spygliuočių skonio skystas gėrimas.

Buteliuko turinys yra dozuojamas kamštelyje esančia pipete. Vienu pipetės pritraukimu prisipildo maždaug 1/3 pipetės ilgio, tai atitiktų 0,5 ml.

Rekomenduojam profilaktinė T8 EXTRA dienos norma suaugusiam žmogui yra 2 ml per parą.

Normaliai vienu pritraukimu prisitraukia kažkur 1/3 pipetės, tai būtų kažkur 0,5 ml. Tuomet dienos dozė būtų 4 x 1/3 pipetės. Vartoti 1 ml (2 x 1/3 pipetės) ryte ir 1 ml vakare. Vakarinis gėrimas rekomenduojamas 2-3 val. prieš miegą.

Pirmiausia buteliuko turinį suplakite. Prisipilkite pusę stiklinės vandens ir į ją išleiskite pipetės turinį. Jei skonis bus per intensyvus, galite ir daugiau.

Galima gerti prieš valgį, po valgio ir net valgio metu. Galite maišyti ne tik su vandeniu, bet ir su kitais gėrimais ar maistu, svarbu, kad ne būtų karštas.

Patarimai:
Pradžioje galite pradėti nuo mažesnės dozės, kad pasižiūrėti kaip reaguoja organizmas. Pvz. kelių lašiukų ar puse pipetės pritraukimo. Tokį kiekį vartokite kelias dienas, po to didinkite kol pasieksite rekomenduojamą paros normą.

Esant poreikiui, ligos ar traumos atveju, paros dozę galima didinti iki 5 kartų.

Jei pirmomis dienomis pajusite skrandyje diskomfortą – neišsigąskite. Tai patogeninės skrandžio ir žarnyno mikro-floros reakciją į natūralias medžiagas. Produktas labai teigiamai veikia tiems kas turi skrandžio erozijos ar opas ar kitus virškinamojo trakto negalavimus.

Vartojimas vaikams

Rekomenduojam profilaktinė T8 EXTRA dienos norma vaikui yra 1 ml per parą.

Vaikui reiktu pradėti nuo mažų dozių, tam kad įsitikinti ar organizmas gerai priima ir neiššaukia jokių alerginių reakcijų. Alerginės reakcijos šitam produktui yra labai retos, bet galimos, jei asmuo alergiškas pušiai ar kitiems spygliuočiams.

Galima pradėti nuo 2 lašiukų ir kas diena didinti po lašiuką ar kelis, kol pasieksite viena pipetės pritraukimą. Ji prisitraukia 1/3 savo ilgio. Tai būtų maždaug 0.5 ml.

Kaip vartoti T8 BLEND?

T8 BLEND yra rūgštus ne saldintas skystas gėrimas.

Rekomenduojam profilaktinė T8 BLEND dienos norma suaugusiam žmogui yra 30 ml per parą.

Geriausia gėrimą vartoti ryte.

Pirmiausia paketėlio turinį suplakite. Sultis rekomenduojama skiesti vandeniu. Galima gerti prieš valgį, po valgio ir net valgio metu. Galite maišyti ne tik su vandeniu, bet ir su kitais gėrimais ar maistu, svarbu, kad ne būtų karštas.

Naudoti atsargiai tiems, kurie skundžiasi padidėjusiu skrandžio rūgštingumu, kadangi sudėtyje yra šalto spaudimo uogų sultys.

Atidarius sulčių paketėlį, laikykite jį šaldytuve, bet ne ilgiau kaip 30 dienų.

Patarimai:
Esant poreikiui, ligos ar traumos atveju, paros dozę galima didinti iki 5 kartų.

Kaip vartoti T8 STONE?

T8 STONE yra beskonis skystas gėrimas.

Buteliuko turinys yra dozuojamas kamštelyje esančia pipete. Vienu pipetės pritraukimu prisipildo maždaug 1/3 pipetės ilgio, tai atitiktų 0,5 ml. 1 ml yra maždaug 15 lašų.

Rekomenduojam profilaktinė T8 STONE dienos norma suaugusiam žmogui yra 2 ml per parą.

Normaliai vienu pritraukimu prisitraukia kažkur 1/3 pipetės, tai būtų kažkur 0,5 ml. Tuomet dienos dozė būtų 4 x 1/3 pipetės. Vartoti 1 ml (2 x 1/3 pipetės) ryte ir 1 ml vakare. 1 ml yra maždaug 15 lašų. Vakarinis gėrimas rekomenduojamas 2-3 val. prieš miegą.

Pirmiausia buteliuko turinį suplakite. Prisipilkite pusę stiklinės vandens ir į ją išleiskite pipetės turinį.

Galima gerti prieš valgį, po valgio ir net valgio metu. Galite maišyti ne tik su vandeniu, bet ir su kitais gėrimais ar maistu, svarbu, kad ne būtų karštas. Naudokite ne chloruotą vandenį.

Svarbu:
T8 STONE yra produktas skirtas organizmo detoksikacijai, todėl svarbu naudoti pakankamai vandens, tai ypatingai svarbu, kad toksinų ir sunkiųjų metalų pašalinimas iš organizmo vyktų sklandžiai.

Patarimai:
Jei pirmomis dienomis pajusite skrandyje diskomfortą – neišsigąskite. Tai patogeninės skrandžio ir žarnyno mikro-floros reakciją į natūralias medžiagas. Produktas labai teigiamai veikia tiems kas turi skrandžio erozijos ar opas ar kitus virškinamojo trakto negalavimus.

Kiek laiko vartoti T8 EXTRA arba T8 BLEND?

Kadangi T8 EXTRA ir T8 BLEND gėrimai yra maisto produktai, nėra jokių apribojimų dėl to, kiek jų galima vartoti. Jie yra tinkami kasdieniam naudojimui, be to, kartu su laiku teigiamas poliprenolių ir eglės ląstelių sėklų poveikis, kurio mes nuolat kaupiame, kaupiasi. Gėrimai yra tinkami kasdieniam naudojimui, be to, kartu su laiku teigiamas poliprenolių ir eglės ląstelienos sulčių poveikis nuo pastovaus vartojimo akumuliuojasi.

Rekomenduotina produktus naudoti bent 2-3 mėnesius noorit pasiekti kažkokių funkcinių organizmo sistemų pagerėjimo.

Kiek laiko vartoti T8 STONE?

Kadangi T8 STONE yra produktas skirtas organizmo detoksikacijai, jo ne reikia gerti nuolat. Galima 1 buteliuką sunaudoti kartą į ketvirtį ar į pusmetį, pagal poreikį.

Po chemoterpaijos ar panašaus pobūdžio užsiteršimų T8 STONE galimą vartoti kelis mėnesius iš eilės ir po to daryti pertrauką.

Ar galima T8 STONE gerti kartu su T8 EXTRA ar T8 STONE?

Galima ir rekomenduotina.

SibXP Complex ir FulXP Complex naudojami kartu sustiprina vienas kito poveikį iki 5 kartų.

Klausimai apie produktus

Kuo T8 produktai skiriasi nuo panašių maisto papildų?

Pagrindinis SibXP® komplekso skirtumas ir jame esantys gėrimai iš kitų produktų yra trijų komponentų derinys vienoje formulėje. Pagrindinis SibXP® komplekso skirtumas nuo kitų produktų yra trijų komponentų derinys vienoje formulėje. Mes pagaminome šį produktą iš poliprenolių aliejaus ekstrakto, ląstelienos sulčių ir pastos formoje eglės spyglių komplekso CGNC frakcijos, kuri išlaiko visas vertingas savybes. Šis derinys yra mūsų išskirtinė ekspertizė bei mūsų pagrindinė naujovė. Ši, trys-viename kombinacija, pristatyta kaip “SibXP® Complex”, buvo įvesta į rinką pirmą kartą ir šiuo metu neturi analogų.

Antrasis svarbus SibXP® komplekso skirtumas yra glaudžiai susijęs su pirmuoju – sudėtingas metodas. Trijų aktyvių sudedamųjų dalių derinys jus tonizuoja  ir suteikia gyvybingumo, nes formulė pritaikyta daugybei probleminių sričių. Kompleksas atitaiso pažeistas ląsteles, atkuria ląstelinių membranų ir mitochondrijų funkcijas, kur pastarosios veikia kaip ląstelinės “elektrinės”. Jis apsaugo mūsų ląsteles nuo laisvųjų radikalų žalos, suteikia joms pakankamą deguonies kiekį, suaktyvina energijos gamybą; jis paleidžia ląstelių regeneracijos procesus, kurie atgaivina mūsų kūną iš vidaus ir pašalina su amžiumi susijusias energijos pasikeitimus.

Galiausiai, trečiasis pagrindinis “SibXP®” kompleksu paremtų gėrimų skirtumas yra – jų pavidalas. Jums nereikia nuryti kapsulių ar tablečių, užtenka praskiesti miltelius vandenyje ar daryti bet kokias kitas procedūras – jūs tiesiog mėgaujatės šiuo skaniu ir kvepiančiu gėrimu bet kuriuo metu ir tik taip, kaip jums patinka!

Kaip SibXP komplekso sudedamosios dalys sąveikauja su viena kita?

Gyvuojančiame medyje visi šie komponentai yra vieno komplekso dalis, jie papildo ir stiprina vienas kitą. Šie komponentai yra atskiriami vienas nuo kito ektsrakcijos proceso metu iš eglės spyglių dėl daugelio prižasčių. Pirma, skirtingiems komponentams reikia skirtingų ekstraktavimo metodų. Antra, ne viskas, kas patenka į ekstraktą, tinka vidiniam naudojimui, pavyzdžiui, eteriniams aliejai. Taigi gamybos etape ekstraktai išvalomi nuo priemaišų, po to komponentai sugrupuojami kartu taip, kaip gyvame medyje. Galutiniame produkte yra analizuojama jame esančių žaliavų turinys. SibXP® Complex sėkmingai sertifikuotas, jo vartojimo sauga patvirtinta.

Kokios žaliavos naudojamos produkto T8 BLEND pagaminimui?

SibXP® Complex gamyboje naudojamų žaliavų kokybė yra labai svarbūs produktų veiksmingumui ir saugumui. Visa T8 linija gaminama tik iš natūralių, ekologiškai švarių žaliavų, kurias dosniai teikia Sibiro taiga. Visi trys SibXP® komplekso komponentai ekstraktuojami iš taigos spygliuočių, pagrinde iš kėnio spyglių. Tačiau spyglių rinkimui mes medžių nekertame, tam tikslui – spygliuočių šakelės įsigyjamos iš Rusijos medienos kompanijų, kurioms gamybai reikalingi tik medžio kamienai. Prieš pradedant apdorojimą ekspertai kruopščiai patikrina kiekvieną šakelę dėl galimo pelėsio ir priemaišų, taip pat matuoja kiekvienos šakelės plotį bei tikrina kitus rodiklius. To pasekoje visos žaliavos atitinka Rusijos valstybinį standartą ГОСТ 21769-84 «Woody verdure. Specifications».

T8 BLEND sudėtyje yra tiesiogiai išgautų uogų sultys, kuriomis naudojamos laukinėse Sibio Taigos vietose surinktos laukinės ugos. Žaliavų kontrolę vykdo gamybos laboratorija pagal uogų priėmimo taisykles, jos darbo kokybę patvirtina atitikties deklaracija ТР ТС 021/2011 «About the safety of food products».

Kodėl T8 produktai turi tokį ilgą galiojimo laiką?

Vienas iš “SibXP® Complex” komponentų – tai ląstelinis eglės sultys, išspaustos iš šviežių spygliuočių spyglių. Kadangi gamyboje nenaudojamas nei vanduo, nei bet kurie kiti tirpikliai, biologiškai aktyvių medžiagų koncentracija ląstelių sultyse yra labai didelė. Taigi visiškai nereikia naudoti jokių dirbtinių stabilizatorių ar konservantų. Maltolis veikia kaip pagrindinė ląstelių sulos apsauga nuo bet kokios galimos žalos iš aplinkos. Jis yra stiprus, natūralus antioksidantas, kuris neleidžia medžiagai rugštėti, todėl sudėtyje nevyksta fermanacijos procesai ir gaminys nesugenda. Poliprenoliai, kurie yra formulės dalis, taip pat turi stiprų apsauginį poveikį.

Ar tikrai T8 gėrimai turi anti-senėjimo poveikį?

Poliprenoliai, kurie yra “SibXP® Complex” dalis, yra natūralūs dolicholų analogai – svarbios molekulės, kurios leidžia ląstelėms gaminti glikoproteinus. Glikoproteinai veikia kaip statybinės medžiagos beveik visoms mūsų organizmo ląstelių formoms, įskaitant kolageną ir elastiną. Kai mūsų kūnas reguliariai gauna poliprenolius, mūsų oda ir plaukai tampa vis geresni, mes lieknėjame, hormonai grįžta į normalią būseną, taip pat prasideda viso kūno audinių atjauninimas. Taigi, papildant mūsų sistemą, kuriai trūksta dolicholių su poliprenoliais, mes skatiname atjauninimo procesus ir sulėtiname senėjimo procesą.

Ar T8 gėrimai yra pilni energijos?

Visi energetiniai gėrimai, esantys šiuolaikinėje rinkoje, savo sudėtyje turi įvairių formų stimuliatorių, ypač kofeino. Koefeino stimuliavimo mechanizmas yra susijęs su hormono adenozino darbu, kuris gaminamas ląstelėse kaip energijos suvartojimo šalutinis produktas. Kuo aktyvesnė ląstelė, tuo daugiau adenozino kaupiasi. Ląstelei reikia atsikratyti adenozino – pastaroji užpildo ir įjungia specialius ląstelių slopinimo receptorius. Kuo daugiau adenozino yra ląstelėje, tuo lėtesnis jo stimuliavimas ir jo veikimo intensyvumas mažėja.

Pagal savo sudėtį kofeinas yra beveik identiškas adenozinui. Kai jis patenka į mūsų kūną, jis “apsimeta” būti adenozinu ir užpildo slopinančius receptorius, tačiau, skirtingai nuo realaus adenozino, jis neaktyvuoja jų. Ląstelės negauna signalo sulėtėti, ir jos vis dirba visu pajėgumu, visiškai neišnaudodamos savo energijos atsargų. Tuo tarpu adenozinas išsiskiria ir kaupiasi ląstelėje. Kai kofeino poveikis nustoja veikti, adenozinas užpildo visus slopinančius receptorius, o ląstelė tiesiog išjungiama. Dabar reikės daugiau laiko ir resursų iki atsistatymo.

SibXP® kompleksas veikia visiškai kitokiu būdu. Jis aktyvina energijos generavimą ląstelėje mitochondrijų lygyje, kurios yra ląstelės “elektrinės”, didinančios energijos atsargas. Čia natūralus aktyvumo ciklas ir ląstelės slopinimas nėra sugadintas. Be to, dėka “SibXP® Complex” sugadintos ląstelinės struktūros yra suremontuojamos, padidėja mitochondrijų skaičius, ląstelės gauna daugiau deguonies, energijos mainų procesas tampa aktyvesnis ir efektyvesnis, atkuriami natūralūs biologiniai procesai.

Kas yra geležies maltolis?

Geležies ir maltolio kompleksas yra geležies ir maltolio derinys. Maltolis yra natūralus antioksidantas ir labai stiprus chelatinis agentas su daugybe laisvųjų junginių. Su šiomis laisvomis obligacijomis jis tiesiog “surenka” geležį ir perneša ją į plonąją žarną, kurioje geležisyra lengvai absorbuojama. Taigi, geležies ir maltolio kompleksas yra chelatinio geležies forma, gaminama pagal gamtą, ir yra lengvai įsisavinamas mūsų organizmo.

Kas yra dolicholai?

Dolicholiai yra labai ilgos molekulės, esančios korinio membranoje, tokios rūšies, kuri veikia tarsi jos pamušalas. Korinio membrana yra išorinė membrana, ląstelės gynėjas, jos “šarvai”. Ji atskiria ląstelių turinį nuo aplinkos ir kontroliuoja įvairių medžiagų įsiskverbima į ląsteles procesus. Sugadinta, vadinama “suplėšyta” membrana lemia ląstelių nykimą. Tačiau dėl dolicholių buvimo ir jų poveikio membrana tampa lanksti ir atspari, membranos pralaidumas priklauso taip pat nuo dolicholių. Dolicholai taip pat atlieka esminę vaidmenį dolicholio fosfato cikle, kuris yra atsakingas už ląstelių regeneravimą ir suskaidymą, naujų ląstelių augimą ir įvairių korinių formų formavimąsi. Dolicholio fosfato ciklas gamina glikoproteinus, vadinamas “statybinias medžiagas” beveik bet kokioms struktūroms – fermentams / enzimoms, hormonams, kolagenui, audiniams, receptoriams, imuniniams organams, plazmos baltymams ir daugeliui kitų. Be to, dolicholiai atlieka svarbų vaidmenį energijos procesuose ląstelėje. Dolicholiai sintezuojami kepenyse, iš kurių jie išsisklaido visame kūne. Dėl įvairių ligų ir dėl senėjimo procesų, dolicholų skaičius smarkiai sumažėja. Dolicholio kiekio sumažėjimas sukelia priešlaikinį ląstelių senėjimą ir mirtį, taip pat medžiagų apykaitos sutrikimus ir organų funkcijos nepakankamumą.

Poliprenoliai yra natūralūs augaluose esančių dolicholų analogai. Taigi jie gali užimti trūkstamų dolicholių vietą be atmetimo procesų arba sukeliamų alerginių reakcijų.

Kaip galima žinoti, kad jūsų organizmui trūksta dolicholų?

Beveik visi žmonės patiria dolicholio ir dolicholio fosfato ciklų trūkumo stoką, nes mūsų kūnas jau pradeda prarasti dolicholą jaunystėje, kai sergama, ar net jei krečia normalus šaltis. Kuo tampame senesni, tuo daugiau dolicholų mes prarandame. Pirmasis dalykas, kuris pasirodo esant dolicholų trūkumaui, yra tonavimo trūkumas,, visada esame pavargę ir išblukę, mūsų imuninė sistema pradeda mus apvilti, o kai kurie mūsų organai neveikia taip, kaip turėtų. Dauguma lėtinių uždegiminių ligų, nervų sistemos sutrikimų, problemų su širdies ir kraujagyslių sistema bei mūsų virškinamuoju traktu, kyla dėl jūsų sistemoje trūkstamų dolicholių.

Ar besilaukianti bei naujagimį maitinanti moteris gali vartoti T8 gėrimus?

Kadangi “T8” gėrimų linija yra maisto produktas, tai nėra ir negali turėti jokių kontraindikacijų, išskyrus atskirą netoleranciją. Taigi, visa tai priklauso nuo moters ir jos kūdikio. Šis atvejis yra panašus į citrusinių vaisių atvejį – jei nėščia moteris ar krūtimi maitinanti kūdikį susiduria su alergine reakcija į citrusinius vaisius, ji neturėtu to vartoti. Tas pats pasakytina ir apie T8 – reikia būti atsargiems, jei organizmas yra linkęs į alergines reakcijas arba atsirandus individualiam netolerantiškumui iš bet kurių sudedamūjų dalių.

Ar Taiga 8 gėrimai gali būti suderianami su kitais maisto papildais?

Atsakymas yra taip, kadangi “T8” gėrimų linija iš esmės yra maistas, ją galima derinti su kitais maisto papildais arba mineralų kompleksais. Tačiau reikia atsargiai stebėti biologiškai aktyvių medžiagų, vitaminų, mikroelementų, makroelementų, ypač geležies, kiekį, kad jų bendras kiekis neviršytų kasdienių fiziologinių organizmo poreikių.

Ar organizme organizme koks pasipriešinimas vartojant kompleksą?

Kadangi “SIBXP® COMPLEX” ir visi jo pagrindu pagaminti gėrimai yra maisto produktai, jie nekelia jokių kontraindikacijų. Kaip ir kitų maisto produktų atveju, nerekomenduojama vartoti T8, jei jūsų kūnas turi atskirą komponentų netoleranciją. Taip pat reikia prisiminti, kad geležies ir maltolio kompleksas sibxp® komplekse padidina geležies koncentraciją mūsų kraujyje, todėl žmonėms, kuriems yra didesnis nei įprastas hemoglobinas, reikia būti atsargiems vartojant T8 gėrimus, tačiau tai taikoma visiems maisto produktams su dideliu kiekiu geležies.

Ar sudėtinės produkto dalys nekenkia organizmo mikroflorai?

1ml T8 ląstelienos koncentrato mes rekomenduojame praskiest stiklinėje vandens – tokiu santykiu sudėtyje esantys komponentai yra visiškai saugūs organizmo mikroflorai. Koncentratas turi nedidelį antibakterinį poveikį patogeninei žarnyno mikroflorai. Tačiau T8 ląstelių kokteilis gali būti vartojamas neatskiestas, kadangi jo veikliųjų medžiagų koncentracija yra visiškai saugi suaugusiems. Vaikams rekomenduojame T8 mišinį šiek tiek atskiesti vandeniu arba bet kokiu kitu skysčiu, pavyzdžiui, su vaisių ar uogų sultimis, šilta arbata, kefyru, jogurtu ir t.t.

Ar aliuminio įpakavimas nėra kenksmingas?

Šiuo metu aliuminio pakuotė yra viena iš saugiausių. Aliuminis yra puiki maisto produktų apsauga nuo išorinės aplinkos, tuo pačiu metu ji nekeičia pakuotės turinio, nes jo paviršius padengtas apsaugine plėvele, pagaminta iš aliuminio oksido tiek išorėje, tiek viduje. Apsauginė plėvelė yra patvari, labai atspari dilimui ir neleidžia produktui liestis su metalu, todėl pakuotė yra visiškai saugi. Vienintelis veiksnys, per ilgą laiką galintis pakenkti tokiai apsauginei plėvelei yra rūgštis. Bet kadangi koncentratas T8 extra yra neutralus PH, jis gali būti laikomas toje pakuotėje be jokios žalos apsauginei plėvelei ar mūsų sveikatai. Mes pasirinkome aliuminio paketą dėl jo saugumo, dėl to, kad jis yra lengvai pagaminamas, ilgaamžis, atsparus smūgiams, taip pat ekonomiškas gamybos ir transportavimo metu. Kitas šio tipo pakuočių privalumas yra tai, kad aliuminio buteliai yra šiuolaikinis pasaulyje žalias dalykas – juos galima perdirbti daugybę kartų, nekenkiant aplinkai ar pačios medžiagos kokybei.

Ar komplekse esantis maltolis yra tikrai saugus?

Maltolis kaip “SIBxp®” komplekso dalis yra visiškai saugus mūsų sveikatai dėl keletos svarbių priežasčių. Pirma, maltolis, naudojamas kaip maisto papildas, gaunamas cheminiu būdu, šarminės streptomicino druskos hidrolizės metu. Maltol kaip “sibxp®” komplekso dalis yra natūrali maltolio forma, gaunama naudojant anglies dioksido ekstraktavimo technologiją. Šios technologijos metu niekada nenaudojama hidrolizės, druskos ar streptomicino. Cheminis maltolis yra balti milteliai, o maltolis kaip “sibxp®” komplekso dalis yra skystos formos, lygiai taip pat, kaip ir gyvuose augaluose.

Antra, maltolas, kaip “sibxp®” komplekso dalis, pateikiamas saugioje koncentracijoje. priimtinas paros maltolio kiekis yra 1400mg per kilogramą. Vidutinio svorio, suaugęs žmogus visiškai saugiai gali sunaudoti apie 126 000 mg maltolio. Norint gauti tokią dozę, per dieną reiktų išgerti 120 T8 butelių! Ir jei mes atsižvelgsime į tai, kad mums reikia vandens, kad T8 papildomai ištirptų, tada mes turėtume suvartoti 1280 litrų gėrimo per vieną dieną. Žinoma, to negalima padaryti.

Įprastai, spyglių ekstraktai turi atpalaiduojantį poveikį. Kodėl būtent jūsų ekstraktas suteikia jėgų ir žvalumo?

Atpalaiduojantis efektas mėgaujantis karšta vonia dažniausiai yra sukeliamas spygliu išskiriamo eterinio aliejus, kuri turi stiprių antistresinių savybių. T8 aktyvieji komponentai yra poliprenoliai, eglės ląstelienos sultys ir spygliuočių kompleksas, kurie aktyvina mūsų medžiagų apykaitą, atstato pažeistą ląstelių struktūrą, didina deguonies tiekimą ląstelėms.

Techniniai klausimai

Kaip užsiregistruoti VILAVI sistemoje? Kaip užregistruotį naują narį?

Pasinaudokite pateikta video gido medžiaga ir registraciją atliksite lengvai.