fbpx

Atsiliepimai

Marija Gaivenė tayga8 atsiliepimai
Marija Gaivenė

Išbandžiusi ir jau kelinta savaitė vartodama Sibiro taigos kėnio ląstelienos koncentratą T8 Extra (anksčiau kelis mėnesius vartojau T8 Splash, kuris nuolat suteikdavo daug energijos), noriu su visais pasidalyti dar viena džiugia patirtimi. Visų pirma tariu nuoširdžiausią ačiū Vismantui Laurinavičiui, atvežusiam man šį produktą po sudėtingos operacijos. Įsitikinau jo poveikiu. Vos dviem savaitėm prabėgus, pradėjau jaustis puikiai. Net gi dvigubos narkozės poveikis ilgai neišliko. Kas be ko, visų pirma tai –  profesionalaus anesteziologo ir operavusio gydytojo begalinis nuopelnas, nes jie savo darbą išmano, todėl ir operaciją atliko nepriekaištingai. Jiems begalinis ačiū! Liudydama apie jėgų atsistatymą, energijos bei pakilios nuotaikos grįžimą, visą pagarbą teikiu Sibiro taigos kėnio ląstelienos koncentratui T8 Extra. Esu apie tai kalbėjusi ir iki šiol pasakoju ne vienam sutiktajam, ir ne dėl reklamos, bet linkėdama, jog kuo daugiau žmonių sužinotų apie išties nerealius Tayga8 produktus ir patirtų akivaizdžias jų vartojimo naudas. Nelikime abejingi vieni kitiems! Pasidalykime geromis naujienomis! Patirkime kuo daugiau džiaugsmo!

 

2018 m. vasario 6 d.

Inga ir Ramūnas Karteniai
Inga ir Ramūnas Karteniai

Kai artimam žmogui diagnozavo ketvirtos stadijos krūties vėžį ir metastazes į kitus organus, apėmė neviltis, tačiau nepasidavėme ir ieškojome būdų padėti. Sužinojome apie Sibiro taigos kėnio ląstelienos sultis, įsigijome ir moteris pradėjo vartoti. Po keturių mėnesių kėnio sulčių vartojimo bei kartu gydant ligą chemoterapija, pasiekė džiugios naujienos, kad piktybiniai navikai sumažėjo iki 60 proc., naujų neatsirado,  be to, ir pati organizmo savijauta pagerėjo, atsirado daugiau jėgų kovoti su liga. Stebuklai vyksta, tik reikia jais tikėti. Vienas iš jų – kėnio sultys.

 

2018 m. vasario 23 d.

Vytautas Telešius
Vytautas Teresius

Noriu pasidžiaugti Sibiro taigos kėnio spyglių ekstraktu T8 Extra. Daug teko girdėti  apie visapusišką produkto poveikį, pavyzdžiui, jį vartojant, vaikams mažėja hiperaktyvumas, tampa lengviau susikaupti, išlaikyti dėmesį. Kol kas sunku įvertinti, ar T8 pakeitė mano vaiko elgseną (mat ekstraktą vartojame gana neilgai). Bet tai ir nesvarbu. Vartojant Tayga8 atsirado kitas akivaizdus ir nenuginčijamas privalumas – atsparumas peršalimo ligoms. Mūsų atveju, tai – tikras stebuklas. Sūnui 4-eri, jam diagnozuota bronchinė astma, nuo rugsėjo iki balandžio geriame hormoninius vaistus, ne gana tai, jo mityba “žemiau plintuso” (blynai, bulvytės, pica, sausainiai, sultys), tad imunitetas nuolat silpnas, tiek dėl įgimto polinkio į peršalimo ligas (net gi paprasta sloga dažniausiai baigiasi kosuliu), tiek dėl mitybos. Ir ką Jūs manote? Tayga8 vartojame nuo sausio pradžios. Sūnus puikiai atlaikė gripo epidemiją ir šalčius!!! Jau beveik du mėnesius vaikas sveikas, kaip ridikas! Palyginimui galiu pasakyti, kad, tarkime, spalio mėnesį, į darželį ėjo tik savaitę, visą kitą laiką prakosėjo.  Produktą užskaitom 100 % !!!  Rekomenduojam visiems, kurie nori, kad vaikai būtų sveiki ir laiką leistų su draugais daržely, o ne namie prie televizoriaus su močiute.

2018 m. vasario 28 d.

Virginija
Virginija Mikailienė

Pasidalinsiu, ką vertingo atradau savo gyvenime. Tai – Tayga8 produktai! Ši smagi istorija prasidėjo, kai savęs paklausiau, kaip pati sau galėčiau padėti, norėdama atgauti jėgas? Išsikeldama tokį tikslą, dar neįsivaizdavau, kokią naudą tai atneš. Žinau, kad sveikata pranoksta visas kitas gyvenimo vertybes, todėl pasirinkau Tayga8 produktus. Buvau patyrusi kairiojo peties traumą. Rankos judesius ribojo skausmas. Gydytojui diagnozavus paaiškėjo, kad peties sąnaryje susidarė kremzlė. Jis paskyrė datą operacijai atlikti. Tačiau, pasitarus su šeimos gydytoja, buvo suteikta galimybė tęsti gydymą be vaistų. Reikėjo peties sąnarį mankštinti daug kartų per dieną, darant sudėtingus ir skausmą keliančius pratimus. Kartu gėriau sultis Tayga8. Esu laiminga, kad nereikėjo operacijos ir pasišalino skausmas. Sąnario gijimas vyko labai sklandžiai. Džiaugiuosi, galėdama pasidalinti asmenine patirtimi apie Sibiro taigos kėnio ląstelienos sultis T8 Blend ir T8 Extra. Poveikis sveikatai įspūdingas! Sulčių dėka grįžo jėgos, lengviau įsisavinu naują informaciją, o už kasdien jaučiamą žvalumą esu nepaprastai dėkinga!

2018 m. kovo 12 d.